Rozwiązania dla hurtowni

Dobrze zaprojektowane i skutecznie wdrożone oprogramowanie, zgodnie z modelem biznesowym, jest podstawą nowoczesnej firmy.
Automatyzacja procesów biznesowych ogranicza potencjalne straty spowodowane błędami pracowników. Płynna wymiana informacji pomiędzy poszczególnymi działami czyni z firmy dobrze naoliwioną maszynkę.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce stosujemy technikę "zwinnego" wytwarzania oprogramowania, wdrażając poszczególne rozwiązania etapowo. Z doświadczenia wiemy jak często zmieniają się założenia tworzonego systemu, dlatego wybierając naszą ofertę możesz w sposób dynamiczny i natychmiastowy reagować na działanie już wdrożonych części systemu jak i dowolnie modyfikować wymagania przyszłych funkcjonalności.

Skontaktuj się z nami, a za darmo przeanalizujemy funkcjonowanie Twojej firmy i podpowiemy jak możesz zoptymalizować jej działanie.

Wsparcie WF-MAG

Serwis, rozszerzenia, optymalizacja systemu WAPRO Wf-mag

Optymalizujemy działanie systemu wf-mag. Rozwijamy i wdrażamy rozwiązania biznesowe niedostępne w podstawowej wersji. Rozwiązujemy problemy błędnych danych w systemie.

więcej

Oprogramowanie BOK

Oprogramowanie biura obsługi klienta - działu handlowego

Tworzymy dedykowane oprogramowanie do biura obsługi klienta, zoptymalizowane pod model biznesowy klienta. Przygotowujemy i wdrażamy wersję oprogramowania do obsługi handlowców mobilnych.

więcej

Rozwiązania magazynowe

Optymalizacja kosztów i wydajności w pracy magazynu

Sprawnie działający magazyn to podstawa dobrej hurtownii. Wdrażane oprogramowanie bazuje na maksymalnym wykorzystaniu czytników kodów kreskowych. Dla małych i średnich przedsiębiorców posiadamy rozwiązania nisko-budżetowe.

więcej