Kreowanie wizerunku marki

Z pozoru proste i banalne zadanie jakim jest stworzenie logotypu nowej marki związane jest z długofalowym planem marketingowym i brandingiem. Logo, motyw graficzny i hasło reklamowe mają pierwszorzędne znaczenie przy identyfikacji klientów z marką. Profesjonalnie wykonany i dobrze stargetowany profil graficzny jest podstawą do wypromowowania produktu. W jakim miejscu byłyby browary Żywiec gdyby nie hasło: "Prawie jak ... Prawie robi wielką różnicę", oraz czy udałaby się reaktywacja Frugo gdyby nie owocowo - młodzieżowy motyw przewodni - nie trudno się domyślić.


Wybierając naszę ofertę wybierasz profesjonalistów z świeżym umysłem, polotem, doświadczeniem i odpowiednią wiedzą.Ładowanie zdjęcia

Zainteresowany stałą współpracą?

Od kilku lat staramy się nawiązywać z naszymi klientami stałą formę współpracy. Jest to jeden z kluczowych elementów dla zachowania spójności wizerunku marki i ujednolicenia przekazu marketingowego firmy.
W trakcie realizacji kolejnych projektów uczymy się z sobą współpracować ograniczając potrzebne ustalenia do minimum. Dodatkowo na bieżąco śledzimy trendy w światowej reklamie dostarczając świeżych i innowacyjnych projektów w których nie boimy się łamać stereotypów i wprowadzać kreatywnych idei.
Dzięki rozumieniu potrzeb naszych klientów od lat, z sukcesami, współpracują z nami małe jak i duże firmy.

Dla klientów zainteresowanych stałą współpracą przygotowaliśmy promocję w której pierwszy projekt otrzymują za darmo.
Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły promocji. Możesz to zrobić bezpośrednio pod numerem: 607 45 93 43, lub przejść do strony kontaktu.