Wykonamy dowolną stronę www

Wieloletnie doświadczenie, dobra znajomość rynku oraz umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i branży w której działa umożliwia nam wykonanie każdego projektu: od prostej strony www po nowatorskie serwisy internetowe.


Wyróżniliśmy 4 podstawowe rodzajów stron www. W praktyce często mamy do czynienia z kompilacją różnych rodzajów, a informacje zawarte poniżej są dla Ciebie opisem wymagań i zastosowań dla poszczególnych typów stron.Jeżeli masz pomysł na ciekawy serwis internetowy, i chciałbyś poznać możliwości jego realizacji oraz przybliżone koszty wdrożenia - skontaktuj się znami! Za darmo przeanalizujemy możliwości, podpowiemy o ew. podobnych realizacjach oraz przedstawimy wstępny kosztorys.

Strona www oparta na systemie zarządzania treścią, potocznie zwana “wizytówką”

Najprostszy typ strony, który pomaga budować firmie wizerunek lub podnieść prestiż marki. Najważniejszą kwestią przy tego typu stronie jest wysokiej jakości zawartość merytoryczna - zgodna z prawdą. Witryna z każdej strony musi “ociekać” profesjonalizmem, ponieważ tylko takie strony są w stanie zachęcić potencjonalnego klienta do wyboru proponowanej oferty.

Sklep internetowy - portal sprzedażowy

Sklepy internetowe dzielą się zasadniczo na dwie podgrupy: B2C (klient detaliczny) i B2B (klient hurtowy) gdzie wymagania klienta w stosunku do platformy są mocno zróżnicowane. Dobrze wprowadzony i zarządzany sklep internetowy jest łatwym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ponieważ z jednej strony zwiększamy sprzedaż, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Dobry system e-commerce to: wysoka zawartość merytoryczna strony na którą składają się głównie dobrze opisane produkty; dobrze przemyślana nawigacja; przejrzystość procesu składania zamówienia.

Robudowany portal specjalistyczny

Portal realizujący mniej lub bardziej skomplikowane zadania, głównie sprzedaż i/lub wsparcie dla sprzedawanych usług. Jak większość stron internetowych tak samo i ta grupa powinna cechować się wysoką wydajnością i bezpieczeństwem użytkowania. Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie tworzyć takie rozwiązania posiłkując się wiedzą klienta i doświadczeniem innych firm.

Portal zintegrowany z oprogramowaniem firmowym

Jest to najczęściej połączony system e-commerce, lub portal specjalistyczny. Główną cechą takiego portalu jest jego kooperacja z systami zainstalowanymi w firmie np. system magazynowy, call center czy bok. System jest w stanie prezentować dane z środowiska zewnętrznego jak i wprowadzić w nim zmiany, w związku z czym stworzenie takiego portalu wiąże się z dużą odowiedzialnością za dane przechowywane w tych środowiskach.